smile

SHARE WEEK 2017 OKIEM NAUCZYCIELA


W tym tygodniu jedna z bliskich mi osób zapytała, czy wezmę udział w Share Week. Odpowiedziałam – nie wiem, myśląc – jestem tak zaabsorbowana nowym projektem, że z pewnością nie dam rady.

Skąd więc jednak wziął się u mnie ten wpis? Ponieważ zrobiło mi się zwyczajnie wstyd, że inni mają czas, aby mnie polecić innym, a ja nie potrafię się odwdzięczyć.

Twórcy polecają twórców – piękna idea Andrzeja Tucholskiego, rekina polskiej blogosfery i cieszę się, że jednak do niej dołączę smile

Czas na moment zwolnić. Zaparz sobie dobrą herbatę i odwiedź trzy cudowne miejsca.

1. Gadmather blog Angeliki Marii Talagi (który jest obecnie w przebudowie). To absolutnie genialne miejsce, bo autorka jest nieprzeciętna! Neuropedagożka, która zasypia i budzi się z myślą o edukacji. Realnie wspomaga intelektualny rozwój dzieci. Pisze niesamowicie wartościowe artykuły, budzące z letargu niejednego edukatora. Jest moją inspiracją od wielu miesięcy. Zaglądam do niej kilka razy w tygodniu i nie mogę się doczekać nowej odsłony bloga smile

2. LeanStudyingplatforma Anny Stanclik, wykładowczyni jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce. Prowadzi akcję Myśl poza systemem, która ma na celu uświadomienie młodym ludziom po co idą na studia i dlaczego nie są one gwarancją sukcesu. Ania niesamowicie szybko się rozwija, jej blog działa od tego roku, ale gdy się tam zagości, człowiek ma wrażenie, że jest to miejsce prowadzone bardzo profesjonalna ręką.

3. FitSpirit blog Marzeny Kud, coacha, menagera, filologa. Przestrzeń bardzo mi bliska, a autorka jeszcze bliższa smile Tematyka nie jest wprawdzie związana typowo z edukacją, ale z zagadnieniem, które jest nieodłącznym elementem mojej wizji szkoły – rozwojem osobistym i lekkością bytu, do której dążę. Każdy tekst Marzeny jest tak esencjonalny, że warto tutaj wpaść choćby na minutkę, aby pochłonąć choć jeden akapit. Zawsze wychodzę stąd ubogacona.


Każde z tych miejsc odwiedzam regularnie, nie wyobrażam sobie mojego pisania bez inspiracji tych wspaniałych Autorek.


Dziękuję Wam Kochane za treści, które tworzycie. Dzięki nim, jestem bogatsza
smile


A jakie są Twoje ulubione miejsca w blogosferze?


                                                                                                                               

 

Shopping Cart
Scroll to Top