FitWychowawca – budujące spotkanie dla liderów


Wychowawca to człowiek, który codziennie patrzy w swoje wewnętrzne lustro, aby pilnować kursu, bo przecież za nim podążają tłumy. To człowiek, który codziennie potrzebuje arsenału narzędzi, którymi może żonglować do woli. To człowiek, który codziennie chodzi z parasolem. Ten ostatni atrybut tłumaczę na szkoleniu wink. Dodam tylko, że to koniecznie musi być niebieski parasol.

Kocham zawód nauczyciela! Kocham pracę z młodzieżą i dziećmi! W ogóle kocham szkołę! Jako miejsce, które mogłoby być najlepszą przestrzenią dla rozwoju. Jednocześnie nie znoszę faktu, że często tak nie jest. Nie cierpię uczucia bezradności wobec systemu edukacji, rzucania na głęboką wodę nauczyciela, który dopiero startuje w tym zawodzie, poczucia, że musi pogodzić żądania góry (w sensie MEN) z oczekiwaniami społeczeństwa, potrzebami uczniów i rodziców.

W obliczu brutalnej rzeczywistości często misja i wizja, z jaką nauczyciel przekracza próg szkoły, umiera. Oczywiście nie śmiercią tragiczną, nie nagle. To jest powolne umieranie. Takie z dnia na dzień, niezauważalne. I to jest jego największa pułapka! Bo potem nagle, po 15 – 20 latach, patrzymy na siebie w lustro i zastanawiamy się, gdzie jest ten student, który chciał zmieniać świat…

Dlatego właśnie zaczynam działać poza systemem, aby móc go w jakichś sposób uzdrowić. Oczywiście nie mam żadnych złudzeń, że zmiana nastąpi odgórnie. Chciałabym się skupić na realnej pomocy dla nauczycieli, którzy chcą być liderami, którzy nie zgadzają się na funkcję urzędnika.

Nie zgadzam się z postawą, że skoro jest źle, tak już musi być. W żadnej dziedzinie życia! Jeżeli coś nie jest doskonałe, to znaczy, że jest nad czym pracować i nie ma mowy na jakieś godzenie się!

Nie zgadzam się, aby na lekcjach wychowawczych realizować swój przedmiot, aby przez 45 minut wypełniać dziennik, aby je tylko przesiedzieć, przetrwać i tyle!

Fredrick Smith, naczelny dyrektor FedEx, zauważa: Zbyt wiele osób myśli, że brak działania jest najmniej ryzykowny. Czasami działanie jest drogą najbardziej konserwatywną i najbezpieczniejszą. Nierobienie niczego jest ogromnie niebezpieczne. Przed atakiem na Pearl Harbor umieszczano wszystkie samoloty na środku lotniska, ponieważ uważano, że największym zagrożeniem jest sabotaż, a nie atak powietrzny. Zgubę przyniosła ostrożność, a nie brawura.

Wiem, że jesteś człowiekiem rezultatu i też się na to nie godzisz. W innym przypadku, nie byłoby Cię tutaj wink.

Wiem, z jakimi problemami borykasz się jako wychowawca i wiem, jak te problemy można zacząć rozwiązywać. Zacząć, bo takich problemów nie rozwiązuje się od ręki.

Zapraszam Cię na szkolenie, a w zasadzie na pięciogodzinne spotkanie liderów, na którym porozmawiamy o konkretnych rozwiązaniach, które będziesz mógł wprowadzać od zaraz i żonglować nimi według potrzeb.

Sprawdź, czy to szkolenie jest dla Ciebie.


Co się na nim wydarzy?

1. Wyposażę Cię w narzędzia, które wspomagają rozwój osobisty.

2. Opowiem Ci o moich sprawdzonych rozwiązaniach na zakontraktowanie się z klasą.

3. Przedstawię Ci kilka świetnych pomysłów na integrację.

4. Powiem Ci, w jaki sposób możesz pracować nad wspierającymi nawykami swoich uczniów.

5. Podpowiem Ci, jak możesz z sukcesem sprzedać przedmiot, którego uczysz.

6. Podam Ci kilka genialnych rozwiązań do zastosowania podczas współpracy z rodzicami. Jestem pewna, że Cię zaskoczę smile.

7. Opowiem Ci o tym, jak kiedyś przekroczyłam przestrzeń wpływu wychowawcy, abyś Ty nie musiał popełniać takiego błędu.

8. Przypomnę Ci, dlaczego zostałeś nauczycielem, co wyróżnia Ciebie i Twój sposób uczenia.

9. Pokażę Ci narzędzia i książki, z których ja korzystam w swojej pracy. Jest tego naprawdę sporo smile.

10. A przede wszystkim wzrośnie Twoja wewnętrzna motywacja i poczucie sprawczości (to nie moja opinia, a Uczestników smile).


Czas trwania szkolenia: 5 godzin zegarowych


Po szkoleniu w wersji PODSTAWOWEJ wychodzisz z:

 • zaświadczeniem,
 • swoimi notatkami w specjalnym FitNarzędziowniku,
 • materiałami szkoleniowymi, które dodatkowo wyślę Ci także w formie elektronicznej,
 • głową pełną pomysłów,
 • uśmiechem na twarzy i w sercu,
 • misją, którą realnie będziesz realizował w swojej pracy.


CENA szkolenia FitWychowawca w wersji podstawowej
90 zł* za osobę; grupa minimalna 20 osób.

  


Po szkoleniu w wersji PREMIUM wychodzisz z:

 • zaświadczeniem,

 • swoimi notatkami w specjalnym FitNarzędziowniku,

 • materiałami szkoleniowymi, które dodatkowo wyślę Ci także w formie elektronicznej,

 • głową pełną pomysłów,

 • uśmiechem na twarzy i w sercu,

 • misją, którą realnie będziesz realizował w swojej pracy.

 • oryginalnym długopisem,

 • plakatami motywacyjnymi,

 • zakładkami do książek,

 • grą „Zagrajmy w lepszy rok!”, której opis znajdziesz tutaj,

 • kartami rozwojowymi.


CENA szkolenia FitWychowawca w wersji PREMIUM
130 zł* za osobę; grupa minimalna 20 osób.


Oczywiście będziesz także mógł zakupić książki „Wychowanie do osobistego rozwoju”  (spis treści części 1, spis treści części 2) z rabatem i autografem smile.  


Cisza. Podekscytowanie wiszące w powietrzu. Kilkadziesiąt par skupionych oczu wpatrzonych w Ciebie. Chłonne umysły wyczekujące na to, czym dzisiaj ich zaskoczysz. Brzmi cudnie? To efekt uboczny spotkania, które Ci proponuję, o ile od razu wdrożysz to, czego się dowiedziałeś. Bo sam dobrze wiesz, że szkolenia nie działają. Działa tylko działanie po szkoleniach!


Zainteresowałam Cię tym pomysłem?

Chciałbyś poznać więcej szczegółów na temat szkolenia – napisz do mnie smile!

Proszę Cię o kontakt mailowy: fitedukacja@gmail.com


Napisz mi o Twoich oczekiwaniach i potrzebach szkoły, a wtedy będę mogła to szkolenie maksymalnie spersonalizować, dzięki czemu ani minuta nie będzie zmarnowana smile.


Gdy tylko ustalimy program, termin i miejsce, ja od razu się pakuję i pędzę na spotkanie z Tobą! Już się nie mogę doczekać smile.

 

W ofercie mam także inne szkolenie – FitLekcja – czyli jak kreatywnie zaktywizować uczniów. Sprawdź jego program i wybierz to, które jest dla Ciebie najlepsze.

 

Tymczasem zapraszam Cię na mój

FANPAGE Inspiracji dla szkoły: https://bit.ly/2MovQGP
FANPAGE FitEdukacji: https://bit.ly/2ztQhMQ


I do zobaczenia na żywo smile!

                               

 
* Plus pokrycie kosztów mojego dojazdu z Bielska-Białej.

 

Shopping Cart
Scroll to Top