Opinie i referencje

 

„Inspiracje dla szkoły” to magiczne miejsce w sieci gdzie można zanurzyć się w falach inspiracji i kreatywności. Pasja autorki przejawia się w każdym pojawiającym się artykule. Osobiście jestem zachwycona blogiem i zaglądam do niego każdego dnia.

Izabela Jaskólska

 

Tak dużo się mówi o całym złu, jakie wynika z fb. Dla mnie to źródło niekończących się poszukiwań twórczych. Dzięki fanpage-owej aktywności mojej szkoły, trafiłam na panią Katarzynę Skolimowską i jej „Inspiracje dla szkoły”. Od tego dnia nic już nie było takie samo. Poranna kawa i poszukiwanie ciekawych artykułów, których jest tam spora ilość. Bogate treściowo, przemyślane teksty, potrzebne każdemu, nie tylko nauczycielowi. Teatralne scenariusze i lekcyjne poszukiwania. Świeżość i systematyczność, oddanie i kreatywność. Chce się chcieć być z tymi, którzy nas na nowo pobudzają. Tak się ma sprawa z „Inspiracjami dla szkoły”.

 Joanna Pisula

 

Zainspirowana pomysłami pani Kasi na niebanalne przedstawienia szkolne ku czci, po nieudanych próbach pójścia w Jej ślady, poprosiłam o pomoc i otrzymałam takiż scenariusz spektaklu 3. majowego. Był uroczy, krótki, muzyczno-słowny. Bardzo się podobał. W sali gimnastycznej panowała pełna lekkiej powagi cisza, a rzadko się udaje przykuć uwagę młodych odbiorców do tego rodzaju przedstawień. Dziękuję, pani Kasiu. Pozdrawiam serdecznie.

Ewa Kozakowska

 

Jeśli Tobie to miejsce także wydaje się być przyjazne i inspirujące, wyślij mi proszę swoją opinię: inspiracjedlaszkoly@gmail.com.

Twoje zdanie znaczy dla mnie bardzo wiele smile

 

Shopping Cart
Scroll to Top